Про мене

Трохи пафосно звучить, чи не так? — Але ні! Тому що у фразу «люблю гори» я вкладаю не просто своє ставлення до них, але й вказую на певний зв’язок, у корінні якого лежить не що інакше, як прагнення бути далі від цивілізації і ближчим до природи.

Чому гори? — Тому що вони справжні і відверті. Вони не майорять перед тобою ласощами, аби потім щось відібрати, і так само не будуть прагнути здатися кращими, ніж вони є. Гори не зраджують і не заздрять. Вони просто дозволяють тобі зрозуміти хто ти, завжди залишаючи вибір — прийти до них як гість і повернутися частинкою великої родини, чи поставити себе вище і залишитися чужим. Усе чесно!

Нажаль мої гори почалися досить пізно, аж у 2013 році, коли мені виповнився 31. Шкода звісно, але певно кожному вчинку чи відкриттю має прийти свій час. Очевидно, що раніше я не зміг би увімкнути у собі ту частину свідомості, яка би допомогла мені по справжньому відкрити і відчути гори.

Крім захоплення походами я люблю знімати відео, трохи монтувати, слухати гарну музику, іноді писати, але все ж більше за все мандрувати горами із справжніми друзями.

Ось такий я, зі звичайної маленької літери, трохи навіжений, часом чужий і незрозумілий, але завжди вірний і справжній.